Možnosti lyžovania

 

 

Lyžiarsky vlek v Lúčkach

 

V areáli strediska Lúčky sa nachádza lanovka s celkovou prepravnou kapacitou 600 osôb a hodinu. Zjazdovky s miernou náročnosťou sú vhodné najmä pre začínajúcich lyžiarov.

 

 


 

Vlek TuríkObecný vlek Turík 5 km

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Novostavba byty Lúčky okres Ružomberok, predaj bytov, holobyt na predaj, nehnuteľnosti Ružomberok, jednoizbový a dvojizbový byt, Malinô Brdo

SKI PARK Ružomberok 12 km

 

“ Idealná rodinná lyžovačka na LIPTOVE ”

 

Stredisko Ružomberok – Malinô Brdo s podtitulom Ski&Bike nájdete v dolnom Liptove na úpätí pohoria Veľká Fatra. Je vyhľadávaným miestom oddychu nielen pre domácich návštevníkov, ale aj zahraničných turistov.

V stredisku je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m a je jednou z najdlhšie umelo zasnežovaných zjazdoviek na Slovensku.

 

čítať viac… 

Ski Jasná

SKI JASNÁ Nízke Tatry 30 km

 

 

najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka na severnej i južnej strane Chopku nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Stredisko ponúka 45 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne. Moderný zasnežovací systém v dĺžke takmer 27 km poskytuje garanciu snehu minimálne 5 mesiacov v roku.

 

čítať viac…

 


 

PARK SNOW Liptovské RevúcePARK SNOW Lipt.Revúce 35 km

 

Nachádza sa v obci Nižná Revúva na ceste Ružomberok-Banská Bystrica.

Patrí medzi parky rodinneho typu.

Zjazdové trate sú stredne náročné. V areáli je v prevádzke 5 lyžiarskych vlekov s prepravnou kapacitou 3 900 os/hodina.

K dispozícii je 7 technicky zasnežovaných zjazdoviek, denne upravovaných lyžiarskych zjazdoviek.

V areáli pôsobí lyžiarska škola, skiservis a požičovňa lyží.

 

čítať viac…

 


 

PARK SNOW Donovaly

PARKSNOW Donovaly 40 km

 

 

K dispozícii je viac ako 11 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí, zo 17 zjazdoviek viac ako 7 km zasnežovaných umelým snehom. Vzrušujúce nočné lyžovačky, alebo pohľad na zasnežené pohoria z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Špičkové terény pre milovníkov adrenalínu lákajúce na freeriding, jumpovanie s množstvom railov a prekážok…

 

čítať viac…