Možnosti kúpania

 

 

AQUA-VITAL PARKAquavital park Lúčky

 

V lete roku 2008 kúpele slávnostne otvorili nový AQUA – VITAL Park, ktorý je v prevádzke celoročne.

 

Súčasťou AQUA-VITAL Parku je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami ako sú vzduchové lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody. Vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C ponúka relax a uvoľnenie.

 

čítať viac…

 


 

Novostavba byty Lúčky okres Ružomberok, predaj bytov, holobyt na predaj, nehnuteľnosti Ružomberok, jednoizbový a dvojizbový byt, aquapark Bešeňová

 

THERMAL PARK BEŠEŇOVÁ

 

Nachádza sa len 12 kilometrov od Ružomberka.

 

Thermal park Bešeňová obsahuje vonkajšie bazény s geotermálnou vodou a vodnými atrakciami, pri ktorých zažijete luxusný relax. Vnútorné bazény obsahujú číru vodu, ktorá je neustále ohrievaná. Oddych sa dá rovnako vychutnať vo Vitálnom svete – Wellness centre.

 

 

čítať viac…

 


 

Aquapark Dolný KubínAQUAPARK DOLNÝ KUBÍN

 

Unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína,

kde dominantou je Vodný svet, v ktorom sa nachádzajú tobogány, divoká rieka, hojdací záliv, bublinkovače, masážne sprchy a trysky, vírivky, výhrevné lavice

a viac ako 200 lehátok na relaxačnej terase pod presklenou pyramídou.

 

čítať viac…

 

 

 


 

 

Aquapark Tatralandia

AQUAPARK TATRALANDIA

 

Aquapark Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise, letný Funpark Tatralandia, aj ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 28 toboganom a šmýkačkám, atrakciám vo Funparku.

 

čítať viac…

 

 

 


 

 

Ružomberok 12 km (krytá plaváreň)