Lokalita

Novostavba byty Lúčky okres Ružomberok, predaj bytov, holobyt na predaj, nehnuteľnosti Ružomberok, jednoizbový a dvojizbový byt

 

Obec Lúčky leží pod južným úpätím Chočských vrchov, na rozhraní Liptova a Oravy, pri vyústení Lúčanskej doliny do Liptovskej kotliny. Nachádza sa vo vzdialenosti 12 km na severovýchod od Ružomberka a 4 km od železničnej stanice Liptovská Teplá. V obci sa nachádza materská škola aj základná 9-ročná škola.

 

V blízkosti obce sú známe žriedlové a klimatické kúpele – Kúpele Lúčky. O trochu ďalej sa nachádza  Gino Paradise Bešeňová  a najväčší aquapark na Slovensku: Tatralandia. Pre milovníkov zimných športov sa v blízkosti nachádza Ski Park Ružomberok (16 km) a Jasná Nízke Tatry (35 km) v Demänovskej doline.

 

Dedinka Lúčky sa svojou polohou v tichej oblasti výborne hodí na rekreačné účely.

 

 

AQUA-VITAL PARK – Kúpele Lúčky

 
V roku 2008 Kúpele Lúčky a.s. otvorili nový AQUA-VITAL Park. Celoročne otvorený park, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C, s rozličnými atrakciami (vzduchové lehátka, vodná čaša, chrliče, protiprúd, podhladinové osvetlenie, vzduchové sedátka…). Súčasťou AQUA-VITAL Parku v Kúpeloch Lúčky je tiežvonkajší sedací bazén s termálnou minerálnou vodou s teplotou 36 °C – 38 °C. Pre náročnejších klientov je k dispozícii Vitálny svet, ktorého súčasťou sú fínska sauna, mentolová sauna, Rímsky kúpeľ, Kneippov kúpeľ, tepidárium.

 

Novostavba byty Lúčky okres Ružomberok, predaj bytov, holobyt na predaj, nehnuteľnosti Ružomberok, jednoizbový a dvojizbový byt, aquapark, kúpele Lúčky Novostavba byty Lúčky okres Ružomberok, predaj bytov, holobyt na predaj, nehnuteľnosti Ružomberok, jednoizbový a dvojizbový byt, aquapark, kúpele Lúčky Novostavba byty Lúčky okres Ružomberok, predaj bytov, holobyt na predaj, nehnuteľnosti Ružomberok, jednoizbový a dvojizbový byt, aquapark, kúpele Lúčky

 

Byty na predaj v lokalite Nízke Tatry a okolie.